Ürün / Volkswagen Caravella 9+1


Volkswagen Caravella 9+1

Havaların ısınması ile beraber Gezi ve Tur organizasyonlarında büyük bir artış oldu. Özellikle toplu ulaşım konusunda güvenilir ve eğlenceli minibüs taşımacılığı konusunda hizmet veren RNG oto kiralama,  mevsimsel olarak bakımları düzenli olarak yapılan minibüs filosu ile müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktadır. Minibüs kiralama hizmetleri alırken, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilir ve indirimli fiyatları öğrenebilirsiniz. Türkiye'nin birçok bölgesine ulaşım konusunda rahat ve güvenli bir şekilde yolculuk yaparak tarihi ve doğanın eşsiz güzelliklerini keşfedebilirsiniz. 9+1 yolcu taşıma kapasitesine sahip olan araçlar sayesinde kalabalık grupların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak temel hedefimizdir. Volkwagen Caravella kiralama fiyatları hakkında bilgi alınç

Turizm ve Taşımacılık alanlarında sunduğu hizmetler ile bir marka haline gelmeyi başaran Rng rent a car, kiralık minibüs seçenekleri ile eski müşterilerine özel tur organizasyonları ile en iyi minibüs kiralama ankara taşımacılığını sizlerle buluşturmayı hedefler.

Konusunda deneyimli ve birçok belgeye sahip olan şoförlerimiz konusunda tecrübeli olmasından dolayı güvenilir bir şekilde trafik kurallarına uyarak ulaşacağınız yerlere zamanında ulaşmanızı sağlamaktadır. Özel günlerde ; Piknik , Gezi, Düğün, Cenaze gibi ihtiyacınız olan anlarda minibüs kiralama konusunda hizmet alabilirsiniz. 7/24 online hizmet seçeneğimiz sayesinde günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz.

ARAÇ KODU : 1572
Görüntüleme: 9729 kişi kiraladı.
Etiketler: etiker,

Diğer Araçlarİndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.